Av. İrem GÜRBÜZ EREL

Av. İrem GÜRBÜZ EREL

ER&ER Hukuk ve Danışmanlık Bürosu'nun ortaklarından olan Av. İrem GÜRBÜZ EREL, Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden onur derecesiyle mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini ise Kocaeli Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalı üzerine yapmış ve "Sağlık Hukukunda Kişisel Verilerin Korunması" konulu tezi yayımlanmıştır.

2014 yılından bu yana İstanbul Barosu'na kayıtlı olan EREL, stajını yapmış olduğu hukuk bürosunda bir süre avukat olarak çalıştıktan sonra Gürbüz & Karoğlu hukuk bürosunu kurmuş ve serbest avukat olarak faaliyet göstermiştir. 2020 yılı sonunda ise ER&ER Hukuk ve Danışmanlık adı altında güçlerini birleştirmiş ve ortak avukat olarak çalışmaya devam etmektedir. Mesleki hayatı boyunca özellikle  İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku alanlarında çalışmalar yapmakta ve bu alanlarda şirketlere hukuki danışmanlık sunmaktadır.

Birçok mesleki sertifika eğitimine katılan EREL'in "Ön Ödemeli Konut Satışı Sözleşmelerinde Dönme ve Sonuçları" konulu makalesi Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dergisi'nde yayımlanmıştır.

Gsm    : 0537 9318587

E-mail : irem@ererhukuk.com

 

 
Copyright ©2016 ERER Hukuk Bürosu, Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım - Elitnet Yazılım