Av. Arb. İpek ERTUĞRAL ÇULHA

Av. Arb. İpek ERTUĞRAL ÇULHA

ER&ER Hukuk ve Danışmanlığın Kurucu ortağı olan Av. İpek ERTUĞRAL ÇULHA, Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra Bir süre İngiltere' de dil eğitimi görmüştür.  Üniversite yıllarından itibaren saygın hukuk bürolarında Ceza Hukuku ve Fikri Sinai Haklar alanında duayen hukukçularla fiilen çalışarak edindiği tecrübelerle 2016 yılında ER&ER HUKUK' u kurmuştur.

Ceza ve İnfaz Hukuku alanında 10 yılı aşkın süredir çalışmakta olup aynı zamanda aile mesleği olan sigortacılığın etkisi ile Sigorta Hukuku alanında da çalışmalar yürütmektedir. Bu minvalde; Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalında Yüksek Lisansını başarılı şekilde tamamlamış olup Sigorta Hukuku alanında Tezini sunmaya hazırlanmaktadır.  

Av. İpek Ertuğral Çulha, 2023 yılından itibaren Arabuluculuk siciline kayıtlı Ticaret Hukukunda uzman Arabulucu sıfatını kazanmıştır.  Aynı zamanda Medya, Müzik ve Televizyon sektöründe yer alan saygın müvekkillerine Fikir ve Sanat eserlerinden kaynaklı uyuşmazlıklarda aktif olarak danışmanlık vermekte ve diğer her türlü hukuki alanda uzman ekibi ile birlikte müvekkillerine hizmet vermektedir. 

Gsm : 0507 873 9020

E-mail: ipek@ererhukuk.com

  av.ipekculha@gmail.com

Instagram @avipekculha_

 
Copyright ©2016 ERER Hukuk Danışmanlık ve Arabuluculuk, Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım - Elitnet Yazılım